Eksperci API o pracy w czasach epidemii

koronawirusa ma krytyczny wpływ na prowadzenie biznesu, zmieniając dotychczasowe postrzeganie stosowanych procesów, relacji czy narzędzi. W bardzo krótkim czasie okazało się, że firmy z dnia na dzień muszą przestawić się na zupełnie inny sposób funkcjonowania. Czego zdążył nauczyć nas koronawirus i jakie wnioski wyciągniemy na przyszłość?

Czas trwającej pandemii jest bardzo trudny dla całego społeczeństwa. Zarówno ludzie, jak i podmioty gospodarcze uczą się funkcjonowania w zupełnie nowej rzeczywistości. I chociaż z jednej strony jest to sytuacja nowa, niezwykle trudna dla nas wszystkich, to z drugiej staramy się patrzeć pozytywnie – cenne doświadczenie zdobyte w walce z tym wirusem może zaprocentować w przyszłości.

Z przyjemnością informujemy Państwa, że już wkrótce rozpoczniemy cykl wywiadów online, w których nasi eksperci opowiedzą o tym, jak wirus wpłynął na naszą działalność, czego nauczyły nas ostatnie tygodnie i jak może wyglądać biznes, kiedy świat wróci do normy. Wierzymy, że chociaż chwilowo zmuszeni jesteśmy do przeniesienia się w wirtualną rzeczywistość, to ten dzień nadejdzie i wtedy wszyscy odetchniemy z ulgą. Do serii onlinowych spotkań z API zaprasza jeden z naszych ekspertów, Krzysztof Szymański.

przejdź do góry strony ↑