Wstąpiliśmy w szeregi IPMA Polska

bardzo duży nacisk kładziemy na doświadczenie oraz kwalifikacje wszystkich pracowników. Wierzymy, że profesjonalne świadczenie oferowanych usług wymaga ciągłego pozyskiwania nowej wiedzy oraz podnoszenia swoich umiejętności. Dlatego 4 czerwca 2018 roku przystąpiliśmy do International Project Management Association Polska – IPMA Polska.

Nasze usługi zawsze staramy się świadczyć na najwyższym poziomie tak, aby Klienci API otrzymywali produkt najlepszej jakości. Nie byłoby to możliwe bez ciągłego pozyskiwania wiedzy i nowych umiejętności. Taka filozofia pozwala nam funkcjonować na rynku nieprzerwanie od blisko 20 lat. Przystąpienie do IPMA to dla API kolejny krok w stronę jeszcze pełniejszego rozumienia potrzeb Kontrahentów i wychodzenia naprzeciw ich oczekiwaniom. – Jesteśmy gotowi do współpracy w zakresie wymiany wiedzy w ramach IPMA oraz kreowania nowych rozwiązań dotyczących zarządzania projektami – mówi Marcin Laskowski, Dyrektor Biura Zarządzania Projektami API. – Chcemy doskonalić metody takiego zarządzania w oparciu o najnowsze standardy i kooperację z innymi równie doświadczonymi podmiotami – dodaje.

IPMA Polska to oddział międzynarodowej organizacji non-profit – IPMA®. Od wielu lat funkcjonuje jako swoisty wyznacznik dla managerów zajmujących się szeroko rozumianym zarządzaniem projektami. Poprzez członkostwo w IPMA kadra managerska ma możliwość spotykać się na konferencjach, seminariach czy warsztatach i wymieniać doświadczenia zawodowe w gronie profesjonalistów. Członkostwo w IPMA to również obowiązek respektowania etycznego kodeksu Project Managera oraz stosowania się do jego zasad w codziennym życiu zawodowym.

przejdź do góry strony ↑